Меню
Ваш кошик

Настільні лампи

Виробник: Китай
Лампа кріпиться до будь-якої поверхні за допомогою струбцини.  Її можна встановити на край столу або на спинку ліжка.  Металева ніжка лампи обладнана поворотними механізмами, за допомогою яких можна регулювати кут нахилу плафона і, відповідно, площа освітлення.  Вимикач знаходиться на..
300 гр. 246 гр.
Виробник: Китай
Настільна світлодіодна лампа TaigeXin LED TGX-772 освітить приміщення площею 1.5 кв.  м., а рухливий плафон світильника забезпечує спрямоване освітлення і дозволяє економити місце на робочому столі. Класний дизайн, приємне і яскраве освітлення, підсвічування і зручність у використанні ство..
380 гр. 311 гр.
Виробник: Китай
Лампа настільна Kinsach LED Lamp KS-8003Режим управління - сенсорний.  Лампа працює в трьох режимах.Перевагою даної лампи є її мінімальні габарити, портативність і енергоємність.  Цей пристрій яскраво висвітлює нейтрально-холодним білим світлом, що робить її дуже популярною при читанні або..
380 гр. 311 гр.
Виробник: Китай
Кільцева світлодіодна лампа з котячими вушками - незвичайна і стильна лампа, призначена для створення якісних б'юті фотографій, для отримання правильної і красивої заливки особи при зйомці, а також отримання незвичайних відблисків в очах моделі у вигляді кільця. Ця унікальна модель кільцевої лампи ..
2 500 гр. 2 050 гр.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)