Меню
Ваш кошик

Камуфлирующий гель

Камуфлирующий гель Cover
Топ продажів -18 %
Виробник: Польша
Cover являє собою маскує шар середньої щільності UV-гель. Він дає природний колір, чудово маскує перехід від кутикули до вільного краю і оптично подовжує нігті. Гель прекрасно покриває знебарвлення і недоліки. Його можна легко комбінувати з іншими гелями. Ідеально підходить для французького мані..
120 гр. 98 гр.
Камуфлирующий гель Cover dark
Топ продажів -18 %
Виробник: Польша
Камуфлирующий гель Cover dark має щільний пігмент, ніжний колір, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, низькотемпературний, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 3хв. Cover DARK є маскує шар середньої щільності UV-гель. Він дає натуральний колір, чудово маскує перехід від ..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Польша
Камуфлирующий гель Cover light, має щільний пігмент, ніжний колір, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, низькотемпературний, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 3хв.Являє собою маскує шар середньої щільності UV-гель. Він дає ніжно-персиковий колір, чудово маскує пере..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Польша
Камуфлирующий гель Cover medium, має щільний пігмент, ніжний колір, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, низькотемпературний, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 3хв.Являє собою маскує шар середньої щільності UV-гель. Він дає натурально-рожевий колір, чудово маскує п..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Польша
French pink був створений відповідно до сучасного рецептом, який дозволяє отримувати надзвичайно міцні полімерні ланцюги маси гелю. Правильне розташування частинок робить масу довговічною і гнучкою в той же час має дуже хорошу адгезію як до кінчиків, так і на натуральній пластині. Dark French Pink..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Польша
French pink був створений відповідно до сучасного рецептом, який дозволяє отримувати надзвичайно міцні полімерні ланцюги маси гелю. Правильне розташування частинок робить масу довговічною і гнучкою в той же час має дуже хорошу адгезію як до кінчиків, так і на натуральній пластині. French Pink - це..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Китай
Камуфлирующий гель Punch, має щільний пігмент, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 2 3хв.- низького ступеня в'язкості  - використовується для подовження нігтьового ложа  - для створення ефекту натурального н..
132 гр. 108 гр.
Виробник: Китай
Камуфлирующий гель Rose, має щільний пігмент, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, низькотемпературний, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 3хв.- середнього ступеня в'язкості  - використовується для подовження нігтьового ложа  - для створення еф..
132 гр. 108 гр.
Виробник: Польша
LED Cover - природний колір, щільний пігмент. Міцний, легкий в роботі, самовирівнюється. Рекомендується для початківців і професіоналів. Спеціальна формула має понад швидкий час просушування, відмінне зчеплення з натуральною пластиною і мінімальний витрата.Завдяки унікальній формулі час затве..
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
LED Light - природний колір, щільний пігмент. Міцний, легкий в роботі, самовирівнюється. Рекомендується для початківців і професіоналів. Спеціальна формула має понад швидкий час просушування, відмінне зчеплення з натуральною пластиною і мінімальний витрата. Завдяки унікальній формулі час затверд..
165 гр. 135 гр.
Виробник: Германия
Камуфлирующий гель Make up klassik 2, має щільний пігмент, перекриває нігтьову пластину в тонкий шар, високотемпературний, міцний, тулиться, полімеризація в лампах гібрид 1хв, в УФ 2хв.  - середнього ступеня в'язкості  - еластичний  - стійкий до механічного впливу  - само..
176 гр. 144 гр.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)