Меню
Ваш кошик

Будівельний гель


Виробник: Польша
Строительный гель,  led clear, гиполергенный, высокотемпературный, средней вязкости, после полимеризации прозрачный без оттенка...
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
Строительный гель,  led violet, гиполергенный, высокотемпературный, средней вязкости, после полимеризации прозрачный без оттенка. LED VIOLET это инвестиция в современные решения, позвляющая необыкновенную экономию.Благодаря уникальной формуле, время полимеризации уменьшилось до 30 секунд в..
165 гр. 135 гр.
Будівельний гель Evrofiber
Топ продажів -18 %
Виробник: Польша
Гель з добавкою волокон.Пріменяется як будівельний густий гель. Для тонких і ламких нігтів. Ідеальна зчіплюваність в області кутикул. Відмінні самовирівнюючі качества.Рекомендован для будови нігтя на типсах або шаблоні. Можна поєднувати з іншими гелямі.Унікальная структура гелю (наявність синтет..
132 гр. 108 гр.
Виробник: Польша
Будівельний гель Ice blue, гіполергенний, високотемпературний, середньої в'язкості, після полімеризації прозорий без відтінку. Прозоро-блакитний. після полімеризації -крістально прозорий, являє собою щільний, однофазний будівельний гель, має ідеальну адгезію як до натуральних нігтем і до кінчиків...
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
Будівельний гель Ice clear, гіполергенний, високотемпературний, середньої в'язкості, після полімеризації прозорий без відтінку.Прозорий гель, після полімеризації -крістально прозорий, являє собою щільний, однофазний будівельний гель, має ідеальну адгезію як до натуральних нігтем і до кінчиків.&n..
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
Будівельний гель Ice pink, гіполергенний, високотемпературний, середньої в'язкості, після полімеризації прозорий без відтінку. Прозорий гель, після полімеризації -крістально прозорий, являє собою щільний, однофазний будівельний гель, має ідеальну адгезію як до натуральних нігтем і до кінчиків. ..
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
Будівельний гель Ice violet, гіполергенний, високотемпературний, середньої в'язкості, після полімеризації прозорий без відтінку. Прозоро-блакитний. після полімеризації -крістально прозорий, являє собою щільний, однофазний будівельний гель, має ідеальну адгезію як до натуральних нігтем і до кінчикі..
165 гр. 135 гр.
Виробник: Польша
Строительный гель,  led pinc, гиполергенный, высокотемпературный, средней вязкости, после полимеризации прозрачный без оттенка. LED PINK это инвестиция в современные решения, позвляющая необыкновенную экономию.Благодаря уникальной формуле, время полимеризации уменьшилось до 30 секунд в лам..
165 гр. 135 гр.
 Будівельний гель Led blue
Топ продажів -18 %
Виробник: Польша
Строительный прозрачный гель, Led blue, гиполергенный, низкотемпературный, средней вязкости, после полимеризации прозрачный без оттенка. LED BLUE это инвестиция в современные решения, позвляющая необыкновенную экономию.Благодаря уникальной формуле, время полимеризации уменьшилось до 30 секунд в..
165 гр. 135 гр.
Будівельний гель Clear S
Топ продажів -18 %
Виробник: Польша
Гель Clear S був створений за сучасними технологіями, що дозволяє отримати виключно стійкі полімерні ланцюги маси гелю. Відповідне розташування частинок сприяє тому, що маса стає міцною, а також володіє хорошим зчепленням як для натуральної пластини нігтя, так і для типс. Ідеально підходить для на..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Польша
Гель CLV був створений за сучасними технологіями, що дозволяє отримати виключно стійкі полімерні ланцюги маси гелю. Відповідне розташування частинок, сприяє тому, що маса стає міцною та еластичною, а також володіє хорошим зчепленням як для натуральної пластини нігтя, так і для типс. Ідеально підхо..
95 гр. 77 гр.
Виробник: Германия
Біогель (іноді іменований «м'який гель») - це розчинна полімерне засіб для зміцнення нігтів на основі протеїнів або каучуку, що володіє еластичністю. Біогель прозорий, рівно лягає тонким шаром, зміцнює слабкі нігті, легко знімається, високотемпературний, в'язкий. Знімається рідиною для зняття гель..
132 гр. 108 гр.
Виробник: Польша
 Violet це однофазний гель, середньої густини. При виготовленні цього гелю використані формули сучасних оптичних відбілювачів, що забезпечує ідеальний ефект кристала. Дуже хороше зчеплення при кутикула, а також відмінні самовирівнюючі властивості. Рекомендується для нарощування нігтів на тип..
120 гр. 98 гр.
Виробник: Германия
Будівельний прозорий гель, 1 phasen pro clear, високотемпературний, середньої в'язкості ближче до густого, тулиться, тримає арку, після полімеризації прозорий без відтінку.- густий, прозорий  - однофазний гель  - для тонких нігтів  - самовирівнюється  - не жовтіє &n..
132 гр. 108 гр.
Виробник: Германия
Кришталево прозорий, однофазний гель, 1 phasen clear, гіполергенний, високотемпературний, середньої в'язкості, після полімеризації прозорий без відтінку.  - середнього ступеня в'язкості, прозорий  - однофазний гель (можна застосовувати як базу, як моделюючий гель або як завершальне..
176 гр. 144 гр.
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)