Меню
Ваш кошик

Побутова хімія

Виробник: Украина
Фада Антіжір - ЗАСІБ очищає ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ пригорілого ЖИРА "FADA ANTI FAT", 1 Л Fada Антіжір повністю готове до застосування професійний засіб для ефективного чищення від жиру будь-яких поверхонь. Воно в тому числі застосовується з скло-керамічним, скляним, індукційним покриттям, на плитах з нержа..
150 гр. 123 гр.
Виробник: Украина
ЗАСІБ очищає ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ пригорілого ЖИРА ФАДА АНТІЖІР 3Л (FADA ANTI FAT), 3 LПрофесійний засіб, адаптоване для застосування в домашніх умовах і вироблене за німецькою технологією.  Призначення.  Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективного чищення від жиру бу..
330 гр. 270 гр.
Виробник: Украина
ЗАСІБ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ НАКИПУ ФАДА анти накип (FADA ANTI SCALE), 1 ЛЯкісне та швидке видалення накипу, навіть у холодній воді. Економічний у використанні: концентрат, до 20 циклів. Універсальний: підходить для будь-яких приладів. Призначення. Професійний засіб-концентрат ФАДА анти накип..
255 гр. 209 гр.
Виробник: Украина
Засоби миючі для ванних кімнат ФАДА КЕРАМІКА ( "FADA КЕРАМІКА"), 1,0 ЛПрофесійний засіб, адаптоване для застосування в домашніх умовах і вироблене за німецькою технологією.  М'яке концентрований засіб ефективно видаляє з керамічних поверхонь цвіль, наліт солей жорсткості води, сечовий камі..
150 гр. 123 гр.
Виробник: Украина
ЗАСІБ ДЛЯ ЧИСТКИ ПОВЕРХОНЬ "ФАДА Поверхность", 1 ЛПрофесійний засіб, адаптоване для застосування в домашніх умовах і вироблене за німецькою технологією. Концентрований універсальний миючий засіб з низьким рівнем піноутворення для якісного миття будь-яких поверхонь. Має нейтральний рівень р..
150 гр. 123 гр.
Виробник: Украина
МОЮЩЕЕ СРЕДСТВО ДЛЯ МЫТЬЯ ПОСУДЫ ФАДА ПОСУДА (FADA TABLEWARE), 1 ЛКонцентрированное средство для мытья посуды отлично удаляет сложный грязь, растворяет жир даже в холодной воде. Образует обильную и устойчивую пену, что позволяет с помощью одной дозы средства вымыть большое количество грязной п..
150 гр. 123 гр.
Виробник: Украина
Засоби миючі для МИТТЯ ПОСУДУ ФАДА ПОСУД (FADA TABLEWARE), 3 ЛПрофесійний засіб, адаптоване для застосування в домашніх умовах і вироблене за німецькою технологією.  Концентрований засіб для миття посуду відмінно видаляє складний бруд, розчиняє жир навіть у холодній воді. Утворює рясну і ..
330 гр. 270 гр.
Виробник: Украина
ЗАСІБ ДЛЯ ЧИСТКИ ТРУБ І КАНАЛІЗАЦІЇ ФАДА трубоочістітель (FADA TUBE CLEANER), 1 ЛПрофесійний засіб, адаптоване для застосування в домашніх умовах і вироблене за німецькою технологією  Повністю готовий до застосування професійний засіб для ефективного чищення будь-якого типу каналізаційних ..
160 гр. 131 гр.
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)